آموزش رفع ارورهای نود 32

۱۹ مهر ۱۴۰۱
رفع خطای فعال سازی نود 32

ارورهای نود 32 و نحوه رفع آنها

شاید برای شما هم پیش آمده است که پس از خرید لایسنس نود 32 به تاریخ امروز با اختلال هایی روبرو شوید. این نوع اختلال­ها در زبان تخصصی رایانه­ها، ارور نامیده میشوند. هر کدام از این ارورها مانند نشانه شناسی درد در بدن انسان، از شکل معینی از اختلال یا توقف خبر می­دهند. البته باید بگوییم که در دانش رایانه، ارورها و خطاهای فعال­سازی نود 32 و اینترنت سکیوریتی به دو گروه مستقل بخش بندی می­شوند. این دو گروه عبارت اند از : ارور یا خطای لایسنس و ارور یا خطای سرور. ما در این مقاله می­کوشیم که به خطاهای لایسنس بپردازیم.

ارورهای نود 32 و نحوه رفع آنها

ارورهای لایسنس : خطاهایی که به روزرسانی را متوقف می­کنند!

ارورهای لایسنس خطاهایی هستند یکی از ارورهای نود 32 است که بعد از وارد کردن لایسنس به ما خبر می­دهند که روند آپدیت بنا به دلایلی متوقف شده است. برای چاره سازی این نوع توقف­ها و اختلال­های آپدیت شدن، باید با ماهیت این نوع ارورها آشنا شد. البته بهترین چاره این ارورها خریداری لایسنس­ها از مراکز یا فروشگاه­های اینترنتی معتبر است. خرید لایسنس نود 32 سایت نیکمهر می­تواند یکی از این محکم­سازی­های اولیه باشد.

به هر حال آگاهی، برترین دستاورد ما انسانها است و در این وضعیت ویژه نیز آگاه بودن از ماهیت ارورها ما را برای مقابله با مشکل­های پیش آمده نیرومندتر و آماده­تر می­کند. ارورها می­توانند ناشی از خطا بودن لایسنس، انقضای آن، کنسل شدن یا ناسازگاری لایسنس با نرم­افزار ضد ویروس شما باشد. به هر کدام از این وضعیت­ها به صورتی جداگانه می­پردازیم.

خطای شماره یک : ارور Activation failed/Invalid License Key شماره خطا: ACT.5

پس از خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی یا خرید لایسنس nod32 ممکن است با کمال شگفتی با این خطا مواجه شوید. اما نگران نباشید. این خطا فقط نشانگر نادرستی کد لایسنس است. البته گاهی این خطا به این دلیل بر نمایشگر رایانه­تان نمودار می­شود که شما لایسنس را به شکلی دستی در نرم­افزار خود وارد کرده­اید. پس نخستین پیشنهاد ما پرهیز از وارد سازی کد لایسنس خریداری شده به صورت دستی است.

برای اجتناب از ارورهای نود 32 کار کپی کد ارسال شده است. شما باید کدی را که شرکت فروشنده به ایمیلتان ارسال نموده، کپی و در بخش­های مربوطه نرم­افزارتان پیست کنید. با این حال اگر ارور همچنان با پافشاری و اصرار بر نمایشگرتان ثابت ماند، به احتمال قریب به یقین کد لایسنس با مشکلی همراه است. عاقلانه­ترین کار تماس با شرکت فروشنده است.

نحوه رفع ارور های نود 32

خطای شماره دو : ارور نود 32 The activation key you entered has already expired. شماره خطا ACT.7 cont

خطای شماره دو ما به پایان زمان لایسنس شما اشاره می کند. این ارورو که به ارور expire نیز موسوم است هر گاه که بر صفحه نمایشگر رایانه تان نمودار شد، فورا به فکر خرید یک لایسنس دیگر بیفتید. حتی یک لحظه هم رایانه­تان را بدون یک بادیگارد دیجیتال نگهبان رها نکنید. شما با خرید لایسنس nod32 ارزان ، یک بادیگارد حرفه­ای نیز برای رایانه­ تان خواهید خرید.

ضمنا مراقب مراکز فروش لایسنس نود 32 غیر اصل باشید. خرید لایسنس نود 32 لایسنس رایگان وسوسه­انگیز است! اما قطعا با خطراتی که مستقیما با امنیت داده­های شما مرتبط ­اند، همراه است. البته این مراکز با فروشگاه­های معتبری که خدماتی همچون خرید لایسنس نود 32 با تخفیف اصلی ارائه می­دهند متفاوت هستند.

خطای شماره سه : ارور نود 32 Activation Failed – Canceled license شماره خطا: ACT.17

خطای شماره سه فهرست ارورهای نود 32 ما به یک خطای جالب اشاره دارد. گاهی پیش می­آید که یک کد قبلا استفاده شده است. بله! ارور leaked license یا همان خطای کنسل بودن لایسنس به شما خبر می­دهد که این کد قبلا، نرم­افزار ضد ویروس دیگری را آپدیت کرده است. پس دست شما چه می­کند؟ جواب ساده است! به احتمال خیلی خیلی زیاد شما از یک فروشگاه نامعتبر، لایسنس خود را خریداری کرده­اید که آن را پیش از شما به کس دیگری فروخته بوده است.

پس در این زمینه باید حتما به معتبر بودن فروشگاه اعتماد کافی داشته باشید تا با این ارور مواجه نشوید. فروشگاه معتبر، قانون­های شرکت eset را هرگز زیر پا نمی­گذارد. خرید لایسنس نود 32 اورجینال برای مقابله با چنین اروری است. پس برای اینکه هیچگاه چنین اروری آزارتان ندهد عبارات آتی را همیشه به یاد داشته باشید : نیکمهر-خرید لایسنس نود 32-آپدیت نود 32-نیک مهر!

انواع خطاهای نود 32 و رفع آنها

خطای شماره چهار : ارورهای نود 32 Activation key is used for a different product شماره خطا: Error 0097

خطای شماره چهار به این موضوع می پردازد که کد لایسنس وارد شده به این محصول مربوط نیست! لایسنس نود 32 خریدی ساده نیست. خرید لایسنس eset به هوشیاری و اعتماد نیاز دارد. می دانید که شرکت eset برای کاربردهای خانگی سه فرآورده گوناگون را به بازار روانه کرده است. این سه عبارتند از : نود 32، اینترنت سکوریتی و اسمارت سکیوریتی پرمیوم! این سه فرآورده هر کدام قیمت متفاوتی با هم دارند.

ممکن است که کد لایسنس خریداری شده به یکی از این محصولات سه گانه مرتبط باشد. در نتیجه در هنگام خرید باید مراقب باشید که کد مرتبط با محصول خود را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. کدی که توانایی فعال­سازی آنتی ویروس شما را داشته باشد. البته یک راه دیگر هم وجود دارد و آن هم خرید لایسنس نود 32 همه ورژن ها است. با این کار خیال خود را از بابت این خطا برای همیشه راحت کنید. این یک خطای دیگر از مجموعه ارورهای نود 32 بود.

رفع ارور How to fix Error 97 (Eset Error 0097) - Error 97: ESET NOD32 Antivirus has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

خطای شماره پنج : ارور نود 32 Additional information necessary for activation is missing or invalid شماره خطا: ACT.7

خطای شماره پنج فهرست ما به لایسنس های ویژه فروش دوباره یا مجدد اشاره دارد. اگر کد لایسنس فروش دوباره را از یک شرکت جدید خریداری کرده باشید به چند گام اضافه نیاز دارید. یکی از این گام­های ضروری فعال­سازی دوباره کد لایسنس در سایت eset است. شما باید آن را پس از دریافت از شرکت جدید در سایت این شرکت فعال کنید. پس از اینکار می توانید آنتی ویروس­تان را با آن فعال­سازی نمایید.

ملاحظه داشته باشید این ارور در صورتی که داده­ ها و اطلاعات ناکامل و ناقصی را در فرم مشخصات فعال­سازی وارد نمایید، خود را نشان می­دهد. شما عبارت فروش لایسنس نود 32 های فعال را در همه جای اینترنت می­بینید؛ اما برای پرهیز از ارورهای اعصاب خردکن حتما به یک فروشگاه و مرکز معتبر تکیه کنید.

خطای شماره شش : ارور نود 32 license and product don’t match شماره خطا: act.7

خطای شماره شش نیز مانند خطای شماره چهار به ناهمسانی کد لایسنس و محصول شرکت اشاره می­کند. برای اطمینان از مواجه نشدن با این خطاها می­توانید پیش از خرید از یک سایت معتبر خرید لایسنس نود 32 مشاوره بگیرید. مزیت این سایت­ها در این است که علاوه بر مشاوره، خدماتی چون خرید لایسنس نود 32 ارزان یا خرید لایسنس نود 32 با تخفیف را نیز به شما ارائه می­دهند.

ارورهای nod32

خطای شماره هفت : ارور نود 32 This license is not valid in the selected country. شماره خطا: ECP.4115

خطای شماره هفت لیست ارورهای ما به قوانین شرکت eset و منطقه بندی لایسنس­های آن مربوط می­شود. بنا به سیاستی که شرکت ایست دارد هر منطقه مانند سامانه ارتباطات تلفنی، یک لایسنس ویژه دارد. به همین منظور لایسنس شما باید با منطقه جغرافیایی­تان همخوان باشد. البته شرکت، لایسنس­های جهانی نیز دارد. در صورتی که لایسنس خریداری شده شما جهانی نباشد، به این معنا است که مشمول قوانین منطقه بندی شرکت است. پس در هنگام خرید باید به این موضوع دقت داشته باشید تا با ارور ECP.4115 مواجه نشوید.در این مقاله به آموزش رفع ارورهای نود 32 پرداختیم . امیدواریم این مقاله از نیک نود مورد توجه شما قرار گرفته باشد.