آموزش رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32

۲۸ مهر ۱۴۰۱
رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32

آپدیت نشدن نود 32 و راه کار رفع آن با چند آموزش ساده

شما هم گیج شده­ اید و هاج و واج به صفحه رایانه ­تان خیره مانده­ اید؟ از خودتان می­پرسید چرا پس از خرید لایسنس nod32 یا خرید لایسنس eset internet security روند آپدیت آنتی ویروس با مشکل روبرو شده است؟ البته در بیشتر مواقع خرید آنتی ویروس اورجینال مشکل را رفع می­کند. با این حال نگران نباشید. ما در این مقاله می­کوشیم به علل این مشکل بپردازیم و راه­ حل­هایی پیش پای شما قرار دهیم. با ما همراه شوید.

بررسی اینترنت برای رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32

بررسی اینترنت برای رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32

اولین گام پس از خرید لایسنس eset طبق معمول همیشه، بررسی اتصال رایانه­ تان به اینترنت است. اول از همه هم به سراغ google.com بروید و ببینید که آیا این سایت باز می­شود یا خیر. اگر باز نشد قطعا مشکل از اتصال کامپیوترتان به اینترنت است. اما اگر این سایت و سایت های مشهور دیگری همچون یاهو باز شدند ولی در باز کردن سایت eset.com موفقیتی به دست نیامد،

به احتمال خیلی خیلی زیاد رایانه شما به یک ویروس سمج آلوده شده است که به خاطر ترس از پاکسازی، جلوی فعال شدن آنتی ویروس ایست و آپدیت شدن آن را می­گیرد. این رویروس سمج با این مقدار از مقاومت روند آپدیت شدن نرم­افزارتان را سد کرده است. در این صورت به مشورت با یک متخصص نیاز فوری دارید.

آموزش رفع خطای آپدیت نشدن نود 32

دو آنتی ویروس همزمان و مشکل آپدیت نشدن نود 32

تصور کنید که خرید لایسنس نود 32 با تخفیف شما را شنگول کرده باشد ولی هنگام آپدیت کردن، کار به خوبی پیش نرود. عیب کار کجاست؟ گاهی آپدیت نشدن آنتی ویروس نود 32 به یک آنتی ویروس دیگر ربط پیدا می­کند. باید بدانید که دو آنتی ویروس در یک رایانه با هم کنار نمی­آیند. برای اینکه روند آپدیت آنتی ویروس نود به خوبی انجام شود نباید آنتی وروس دیگری بر رایانه­تان نصب باشد. علت این مشکل به همپوشانی عمل دو آنتی ویروس برمی­گردد.

هر دو همدیگر را عنصر نامطلوب تشخیص می­دهند. پس اگر آنتی ویروس دیگری به غیر از نود 32 بر رایانه­تان نصب شده است، بدون هیچ تردیدی آن را پاک کنید تا روند آپدیت به خوبی جریان طبیعی خود را طی کند.

بررسی نام کاربری و کلمه عبور برای رفع خطای آپدیت نشدن نود 32

با خرید لایسنس نود 32 ارزان یا غیر ارزان در واقع دو چیز به شما داده می­شود. یکی از این دو چیز، نام کاربری است و دیگری کلمه عبور یا همان لایسنس. در صورتی که لایسنس نود 32 به تاریخ امروز شما از یک فروشگاه معتبر صورت گرفته باشد، شما این دو عنصر ضروری آپدیت را به شکلی قانونی دریافت خواهید کرد. به این معنا که شرکت ایست پیشاپیش اعتبار آنها را تضمین کرده است و قاعدتا نباید به هنگام وارد کردن آن دو با مشکلی روبرو شوید. نرم افزار امنیتی نود برای آپدیت شدن به این دو نیاز دارد. نکته­ای که نباید فراموش کنید این است که حتما به محدودیت زمانی خرید خود توجه کنید.

آیا لایسنس شما چندماهه، یکساله یا بیشتر است؟ گاهی مشکل به تاریخ لایسنس­ها برمی­گردد. مطمئن شوید که فروشگاه معتبر با فروش لایسنس نود 32 2022 یا فروش لایسنس نود 32 2023، آپدیت آنتی ویروس­تان را تضمین کرده باشد. چرا که ممکن است تاریخ لایسنس خریداری شده منقضی شده باشد. مشکل دیگر به وارد کردن نام کاربری و لایسنس مربوط می­شود. ممکن است که دلیل آپدیت نشدن به تایپ اشتباه نام کاربری و لایسنس مربوط باشد. پس در هنگام وارد کردن این دو شش دانگ حواس­تان به تایپ درست آنها باشد و هر دو را درست تایپ کنید.

آموزش رفع خطای اکتیویشن فیلد در نود 32

Cache Update و مشکل آپدیت نشدن نود 32

همیشه مشکل به خرید لایسنس nod32 و مراکز معتبر فروش مربوط نمی­شود. گاهی کارکرد معیوب نرم افزارها به قسمت ذخیره­ موقت داده­ها یا فایل­های آنها برمی­گردد. آنتی ویروس نود 32 هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از سودمندترین راه­های برخورد با مشکل آپدیت نشدن نود 32 که تجربه هم سودمندی آن را کاملا نشان داده است، پاکسازی Cache Update آن است. برای این کار باید چند گام را دنبال کنید.

در گام اول باید نرم افزار امنیتی نود را باز کرده و دکمه F5 را فشار دهید. با این کار پنجره تنظیمات پیشرفته نرم افزار باز می­شود. در گام دوم به سراغ بخش Update رفته و گزینه Update را فعال کنید. به دنبال گزینه پاکسازی یا Clear بگردید. اگر خوب نگاه کنید آن را در سمت راست پنجره خواهید یافت. با کلیک بر آن همه فایل های موقت یا کش آپدیت نرم افزار پاک می­شود. در گام پایانی، رایانه خود را از نو راه اندازی یا ریست کنید. پس از این کار دوباره روند آپدیت را از نو تکرار کنید.

مشکل کش آپدیت در نود 32

فایروال‌ها و راه حلی به نام Whit List

اگر از کسانی باشید که به دنبال محکم کاری هستند، قطعا در کنار آنتی ویروس­تان یک فایروال را نیز فعال کرده­اید. اما با اینکه کارتان یک محکم­کاری پسندیده است، ممکن است که فایروال روند آپدیت شدن آنتی ویروس را مختل کند. به این معنا که راه ارتباطی آنتی ویروس و سایت شرکت را قطع نماید. بله! فایروال­ها هم اشتباه می­کنند. به همین دلیل هم شما باید آنها را از این اشتباه درآورید. چگونه؟ با انتقال فایل اصلی آنتی ویروس یا محصولات شرکت ESET به فهرست برنامه­های امن و محافظت شده فایروال. به این فهرست Whit List یا لیست سفید نیز می­گویند.

رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32 - Nod32

خطاهایی که تکرار می­شوند!

اگر خرید لایسنس نود 32 را از یک مرکز معتبر انجام داده و همه کارهای بالا را هم انجام داده­اید ولی باز با خطایی شبیه به تصویر زیر روبرو شدید، بهترین کار تماس با شرکتی است که لایسنس را از آن خریداری کرده­اید. شاید خطا به مشکلی در لایسنس برمی­گردد. در اینجا خرید از یک شرکت معتبر به داد شما می­رسد. چون فروشگاه­های معتبر همیشه آماده مشاوره و حل مشکلات پیش آمده برای کاربران خود هستند.

خطاهای تکراری در نود 32

در صورتی که از یک مرکز غیر معتبر خریده باشید شاید آن مرکز با فروش لایسنس نود 32 2019 یا فروش لایسنس نود 32 2020 این مشکل را پدید آورده باشد؟ حتما از این بابت مطمئن شوید. فروش لایسنس نود 32 قانونی نشان دهنده یک فروشگاه قانونی و پاسخگو است.

آپدیت کامل نمی شود!

شما مثلا لایسنس نود 32 ورژن 11 رایگان یکساله را از یک فروشگاه معتبر خریده­اید با این حال آپدیت نرم افزارتان کامل نمی شود. علت چیست؟ این خطا زمانی ظاهر می­شود که آپدیت هیچگاه به پایان خود نمی­رسد. طبق معمول اول نگاهی به اتصال اینترنت خود بیندازید و ببینید که هنوز کانکت هستید یا خیر. اگر هنوز متصل هستید پس در گام بعدی باید بر روی مثلثی که در سمت راست صفحه ظاهر می­شود و در وسط آن یک علامت تعجب قرمز رنگ دارد، کلیک کنید.

با این کلیک یک پنجره دیگر باز می­شود. به سمت چپ این پنجره جدید نگاهی بیندازید و به دنبال عبارتProxy Server بگردید. با کلیک بر این گزینه در سمت راست پنل­تان گزینه Use Proxy Server ظاهر خواهد شد. اگر دیدید که این گزینه تیک دارد، آن را بردارید.

مشکل کامل نشدن آپدیت در نود 32

پس از آن باز در پنل آنتی ویروس نود بر گزینه Update کلیک کرده و دکمه Update now را فشار دهید. با این کار قاعدتا باید آپدیت شما مسیر طبیعی خود را طی نماید.

حذف آنتی ویروس و نصب دوباره آن برای رفع مشکل آپدیت نشدن نود 32

اگر با وجود لایسنس نود 32 خریداری شده و انجام همه کارهای بالا به نتیجه نرسیدید، بهترین راه و در واقع آخرین گزینه حذف آنتی ویروس و نصب دوباره آن است. از بابت نصب هم نگران نباشید. آنتی ویروس نود 32 محدودیت نصب شدن ندارد. ممکن است که برخی از فایل های آنتی ویروس­تان آسیب دیده باشند و نصب دوباره این مشکل آسیب دیدگی را برای شما حل می­کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار های امنیتی eset nod32 این مقاله را مطالعه نمایید.