معرفی نرم افزار امنیتی eset – نود 32

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نرم افزار های امنیتی eset nod32

آنتی ویروس eset nod32 چشمی که هرگز نمی خوابد!

جهان اینترنت تنها جهان برنامه­ های سودمند نیست بلکه در تاریک­ترین مکان­های این ابرجهان ناپیدا مکان­های عنکبوت بسته­ای قرار دارند که هوش­های سیاهی در آن به کمین شما نشسته­اند. آنها فرزندان جهان تاریک اینترنت­اند. واقعیت این است که رایانه­های شما در برابر این هوش­های اهریمنی بی پناه­اند. شما برای محافظت خود در برابر این هوش­های اهریمنی به برنامه­های قدرتمندی نیاز دارید که همانند پلیس­های ابر جهان اینترنت عمل می­کنند.

آنتی ویروس ESET Nod32 یکی از این پلیس­های همیشه هوشیار و همیشه بیدار است. البته زمانی می­توانید این پلیس/ بادیگارد نیرومند را استخدام کنید که دست به خرید آنتی ویروس اورجینال بزنید. برای اینکه با این بادیگارد نیرومند آشنا شوید با ما همراه شوید.

خرید لایسنس نود 32 با تخفیف اصلی : یک فرصت طلایی!

پس از خرید آنتی ویروس اورجینال و صد البته خرید لایسنس آنتی ویروس آن را بر روی رایانه خود نصب کنید. البته بگذارید کمی به عقب برگردیم و کمی به تاریخچه این آنتی ویروس فاتح و نیرومند که به تعبیری سزار آنتی ویروس­ها است بپردازیم. این تاریخچه به شما کمک می کند تا بدانید چرا خرید آنتی ویروس و لایسنس آن یک ضرورت جدی در جهان تاریک اینترنت است. در واقع هر کامپیوتری به یک دزد گیر نیاز دارد.

درباره نود 32 بیشتر بدانید

آنتی ویروس ایست نود 32 یا ‎ESET NOD32 Antivirus شهرتی همپای فوتبالیست­های جهان ورزش دارد. در واقع این آنتی ویروس را شرکتی که با نام خود آنتی ویروس همنام است، ساخته است. خود کمپانی ایست یا ESET از ادغام دو شرکت پدید آمده است. جالب اینجاست که دفتر مرکزی آن در پایتخت کشور اسلوواکی است. یعنی شهر براتیسلاو. گر چه آدم توقع دارد دفتر چنین آنتی ویروس قدرتمندی در آمریکا یا اروپای غربی باشد.

این شرکت موفق سه نوع آنتی ویروس تولید می­کند. هر سه هم با هم همنامند با کمی تغییرات در پسوند پیشوندهای خود. اولی آنتی ویروس نود 32 ESET NOD32 Antivirus است. دومی آنتی ویروس ایست اینترنت سکیوریتی ESET Internet Security نام دارد و سومی هم آنتی ویروس ایست اسمارت سکیوریتی پرمیوم ESET Smart Security  نام دارد. حالا برگردیم سر نصب و شیوه کار.

دو سه گام تا امنیت کامل

پس از نصب نسخه اورجینال آنتی ویروس آیکون آن خود به خود در پوشه راست رایانه­تان نمایش داده می­شود. همانجا که ساعت کامپیوترتان نشان داده می­شود. با کلیکی ساده بر این آیکون صفحه آنتی ویروس چون بادیگاردی فرمانبر در برابرتان باز می­شود. آنچه در نگاه اول از آنتی ویروس می­بینید، صفحه اصلی یا همان HOME یا خانه است. در گوشه راست آن هم بادیگارد مصمم شما با چهره جدی­اش منتظر فرمان شما است! اینجا در واقع داشبورد نرم افزار دفاعی شما است. همه داده­ها و اطلاعات لازم را نیز می­توانید در پناه آن روبات فرمانبردار به خوبی مشاهده کنید. از جمله آپدیت بودن یا نبودن آنتی ویروس.

البته آپدیت بودن یا نبودن آن بسته به خرید لایسنس اورجینال نود 32 است. با اینکار آن بادیگارد جدی آنتی ویروس شما نگاهش را از روی شما بر می دارد و به درون تاریکی اینترنت خیره می شود. او یکایک ویروس­ها را شکار می­کند. با خرید آپدیت آنلاین نود 32 فقط ویروس ها نیستند که یکی یکی شکار می­شوند. هکرها نیز به در بسته می­خورند. شما با خرید آپدیت نود 32 هکرها را ناکام می­گذارید. در واقع شما با لایسنس اورجینال نود32 مرد نیرومند و پلیس هشیار آنتی ویروس نود 32 را فعال می­کنید و بعد با آپدیت آن، نیروی و شناخت کافی را برای شناسایی و شکار بدافزارها، ویروس ها و هکرها در اختیار آنتی ویروس تان قرار می­دهید.

جستجوی خانه به خانه ویروس ها با خرید لایسنس nod32 همیشگی

در زیر گزینه HOME یک گزینه دیگر درج شده است. این گزینه Computer scan نام دارد. در این گزینه بسته به نیازتان می­توانید همه یا بخشی از محتویات رایانه تان را اسکن کنید. زمانی که همه کارهای خرید لایسنس آنتی ویروس را با دقت یک حرفه­ای انجام داده باشید، چشمان عقاب وار نود 32 هر جنبش مشکوکی را در جا شکار می­کند. این بخش سه گزینه دارد. یکی گزینه Scan your computer است. دیگری گزینه Advanced scans که شامل کلید Custom scan است. سومی Removable media scan نیز است. نخستین گزینه همه هارد دیسک شما را زیر و رو می­کند. همه پستوهای آن را بیت به بیت می­گردد.

هر کجا هم به فایل مشکوک و آلوده شده ای بر بخورد آن را در جا پاکسازی می­کند. گزینه دوم بسته به سفارش شما عمل می­کند. هر جا که را شما نشانه گذاری کنید می­گردد و تنها همان جا را می­گردد. سومین گزینه برای اسکن کردن دی وی دی، درایو سی دی، هادر اکسترنال و فلش مموری است. همچنان با ادامه مقاله معرفی نرم افزار امنیتی eset nod32 همراه نیک نود باشید.

درباره eset nod32

به روزرسانی همیشگی تنها با خرید آپدیت آنلاین نود 32

چهارمین گزینه Update است. همانطور که در مقدمه گفتیم آن انسان های شرور جهان تاریک بیکار نمی­نشینند. بلکه هر دقیقه با نبوغ تاریک خود بدافزار تازه‌ای می­سازند. شما با آپدیت کردن آنتی ویروس خود در واقع آن را نابغه تر از آنها می­سازید. فروش لایسنس eset nod32 نیز با همین هدف صورت می­گیرد. با هدف نابغه­تر کردن آنتی ویروس­تان در برابر نبوغ تاریک آن تاریک­نشینان شرور.

بازداشگاه اختصاصی شما

بخش بعدی در فهرست سمت چپ نرم افزار شما Tools است. جعبه ابزارهایی که خدمات مهمی را در اختیارتان قرار می دهند. فروش لایسنس نود 32 جدیدترین ورژن توسط یک شرکت معتبر و خرید آن توسط شما درست در اینجا به داد شما می­رسد. چراکه این بخش از نرم افزار شما قسمتی به نام قرنطینه دارد که با به روزرسانی آن فایل های مشکوک در آن توقیف می شوند. در واقع اینجا بازداشگاه موقت آنتی ویروس شما است که شما را قادر می­سازد پس از هر بررسی، آنها را بر اساس قدرت تخریبی شان ارزشگذاری کنید.

رایانه پرشتاب و رم­های آزاد شده

بخش Setup هم با مراقبت از رایانه و حراست از اینترنت شما سر و کار دارد. با تنظیمات آن می­توانید سرعت پردازش رایانه­تان را از کند شدن نجات دهید. هر روندی در رایانه شما مساحتی از رم یا حافظه موقت آن را به کارکردهای خود اختصاص می­دهد. بنابراین برای آزادسازی ماژول­های رایانه با تنظیم بهینه این بخش از نرم افزار شتاب آن را می­توانید افزایش دهید. مانند زمانی که نیازی به فعال ماندن Antispam  ندارید.

نرم افزار های امنیتی eset nod32

همه آنچه می خواهید درباره لایسنس معتبر برای نود 32 بدانید!

در بخش Help and Support نیز می توانید به اطلاعات لایسنس نود 32 امروز خود و مدت زمان اعتبار آن نگاهی بیندازید. با خرید لایسنس eset internet security نیز می توانید همه داده های ضروری و مدت زمان اعتبار آن را در این بخش مشاهده فرمایید.

همچنین در صورتیکه با مشکل آپدیت نشدن نود 32 مواجه هستید ، این مقاله را مطالعه نمایید.