آموزش حذف نود 32 از روی ویندوز

۱۷ شهریور ۱۴۰۱
نحوه حذف نود 32 از ویندوز

حذف نود 32 از روی ویندوز ، چطور نود 32 را از روی ویندوز حذف کنیم؟

آنتی ویروس ESET Nod32 مدت زیادی است که یکی از محبوب‌ترین مجموعه های امنیتی در جهان است. اما مواقعی وجود دارد که احتمالاً می خواهید مجموعه آنتی ویروس ESET Nod32 را حذف کنید. در این مقاله  پاک کردن نرم افزار نود 32 در ویندوز را گام به گام  و به صورت تشریحی آموزش خواهیم داد. برای این منظور دو روش وجود دارد، که هر دو شرح داده خواهند شد. این دو روش حذف نود 32 از روی ویندوز عبارتند از: پاک کردن از طریق کنترل پنل ویندوز و یا استفاده از نرم افزار ایست آنیستالر (ESET Uninstaller).

روش اول : پاک کردن از طریق کنترل پنل ویندوز

به مانند فرآیند حذف دیگر برنامه‌ها در ویندوز پس از باز کردن کنترل پنل خود، روی گزینه Uninstall a program کلیک کنید.

آموزش حذف نود 32 از روی ویندوز

روی نود 32 دوبار کلیک کنید تا پنجره حذف باز شود . برای شروع در پنجره باز شده روی  Next کلیک کنید.

چطور نود 32 را حذف کنیم

توجه داشته باشید که اگر تنظیمات سیستم یا کنترل والدین را فعال کرده باشید ، باید رمز آن را وارد کنید و سپس روی Next کلیک کنید .

آموزش حذف nod32

سپس روی Remove  کلیک کنید.

چطور Nod32 رو حذف کنیم

پس از اتمام مراحل حذف نود 32 از روی ویندوز ، وقتی از شما خواسته شد سیستم خود را ری استارت کنید، روی Yes کلیک کنید .

روش دوم:  استفاده از نرم افزار ایست انیستالر (ESET Uninstaller)

در صورتی به هر دلیلی که آنتی ویروس ESET Nod32 از بخش کنترل پنل ویندوز حذف نمی‌شود می‌توانید از نرم افزار ایست انیستالر (ESET Uninstaller) استفاده کنید.

در ابتدا نرم افزار eset uninstaller را از طریق سایت eset دانلود کنید. پس از نصب این برنامه، سیستم خود را در حالت safe mode راه‌اندازی کنید.

سپس نرم افزار eset uninstaller را اجرا کنید.

در این قسمت از شما سوال می‌شود که آیا از حذف آنتی ویروس مطمئن هستید؟ برای ادامه کلید y کیبورد را وارد و و سپس کلید Enter را بزنید.

آموزش حذف کردن نود 32 در ویندوز

در این مرحله موارد ذکر شده در محصولات ESET نصب شده را مرور کنید. عددی را که مربوط به برنامه‌ای است که باید حذف شود را تایپ کنید و کلید Enter را فشار دهید.

آموزش ایست آنیستالر

اگر ویندوز را در حالت Safe Mode اجرا نکنید، حذف برنامه ادامه نمی‌یابد. 2 مرحله بالا را کامل کنید و سپس ESET Uninstaller را در حالت Safe Mode اجرا کنید.

آموزش حذف کامل نود 32 از روی ویندوز

پس از پایان اجرای ابزار ESET Uninstaller، یک کلید (هر کلیدی) را برای خروج فشار دهید (یا q را تایپ کنید و سپس یک کلید را فشار دهید.

در صورت نیاز، ESET Uninstaller را دوباره اجرا کنید تا زمانی که نرم افزار مورد نظر دیگر در لیست محصولات ESET نصب شده وجود نداشته باشد.

چطور با ایست آنیستالر کار کنیم

کامپیوتر خود را در حالت عادی ری استارت کنید. این هم از آموزش حذف نود 32 از روی ویندوز. در مقالات بعدی نیک نود روش حذف nod32 از روی سیستم عامل های مک و لینوکس را آموزش خواهیم داد.همچنین جهت خرید لایسنس eset میتوانید به صفحه اصلی نیک نود مراجعه نمایید.

حذف کامل نود 32 با eset unistaller

در این مرحله آنتی ویروس نود 32 به صورت کامل از سیستم شما حذف شده است.

اگر با نصب مجدد مشکل دارید، درایور ehdrv را با استفاده از مدیریت دستگاه حذف کنید و سپس مراحل بالا را برای اجرای مجدد برنامه ESET Uninstaller تکرار کنید. از آنجایی که ESET به عنوان یک برنامه امنیتی طراحی شده است، در برخی موارد چندین تلاش برای حذف کامل محصول لازم است.

همچنین برای حذف نود 32 یا همان mobile security از روی گوشی اندرویدی خود نیز کار سختی در پیش ندارید و براحتی از بخش تنظیمات ( setting) و قسمت نرم افزار ها (apps ) نرم افزار نود 32 را پیدا کرده و بر روی حذف یا آنیستال تپ نمایید . به همین سادگی موبایل سکیوریتی را هم میتوانید از روی گوشی خود حذف نمایید .

تمامی مراحل بالا جهت حذف نود 32 از روی ویندوز جهت نصب نسخه اصلی این نرم افزار پس از خرید لایسنس نود 32 جهت استفاده کامل از تمامی امکانات این نرم افزار امنیتی میباشد. نسخه های موجود بر روی اینترنت که از سرور اصلی ایست دانلود نشده اند معمولا کرک شده و نسخه غیر رسمی نود 32 است که پس از خرید لایسنس nod32 از نیک نود ، با توجه به غیر اصل بودن نسخه های دانلودی ایرانی ، امکان فعال سازی دچار مشکل خواهید شد .

پس لطفا قبل از فعال سازی کد آپدیت نود 32 خریداری شده ، ابتدا نسخه قبلی کرک یا نال شده روی ویندوزتان را حذف نموده سپس جدیدترین نسخه نرم افزار های امنیتی eset را از وبسایت رسمی eset.com دانلود کرده و سپس اقدام به فعال سازی لایسنس خریداری شده نمایید.