مزایای آنتی ویروس نود 32 نسبت به سایر آنتی ویروس ها

۲۳ شهریور ۱۴۰۱
ویژگیهای آنتی ویروس نود 32

آنتی ویروس نود 32 و مزیت های آن در برابر سایر آنتی ویروس ها

نرم افزار آنتی ویروسnod32  یک ابزار امنیت داده است که با هدف محافظت سیستم شما در برابر ویروس‌ها، نرم افزارهای جاسوسی، بدافزارها، تروجان‌ها، هرزنامه‌ها و سایر تهدیدات سایبری آنلاین در یک سیستم کامپیوتری نصب می‌شود.

برای فهم بهتر لزوم نصب آنتی ویروس و خرید لایسنس nod32، باید بدانیم که ویروس چیست؟

 ویروس هر برنامه ناخواسته‌ای است که بدون اطلاع کاربر وارد سیستم می‌شود و می‌تواند خود را تکثیر و گسترش دهد. اقدامات ناخواسته و مخربی را انجام می‌دهد که در نهایت بر عملکرد سیستم و داده‌ها و فایل‌های کاربر تأثیر منفی می‌گذارد. ویروس کامپیوتری را می‌توان به عنوان یک بیماری کامپیوتری در نظر گرفت، درست مانند ویروس‌های انسانی که باعث بیماری در انسان می‌شود.

آنتی ویروس نود 32 چگونه عمل می‌کند؟

با خرید لایسنس قانونی نود 32، سیستم شما در مقابل انواع ویروس محافظت خواهد شد. نود 32 به روز شده هر گونه ویروسی را تشخیص می‌دهد و روی حذف آن از سیستم کامپیوتری کار می‌کند. با لایسنس نود 32 به تاریخ امروز پیشگیرانه عمل می‌کنید، چرا که این آنتی ویروس نه تنها یک ویروس را از بین می‌برد بلکه از آلوده شدن رایانه شما به هر ویروس احتمالی در آینده نیز جلوگیری می‌کند.

چرا به خرید لایسنس قانونی نود 32 نیاز دارید؟

سیستم بدون آنتی ویروس درست مثل خانه‌ای است که درش باز است. یک درب باز و بدون حفاظ تمام مزاحمان و سارقان را به خانه شما جذب می‌کند. به طور مشابه، یک کامپیوتر محافظت نشده تمام ویروس‌ها را به سیستم دعوت می‌کند. یک آنتی ویروس لایسنس اصل نود 32 به عنوان یک در بسته با یک محافظ امنیتی برای کامپیوتر شما عمل می‌کند که تمام ویروس‌های مزاحم مخرب را دفع می‌کند. بنابراین، آیا درب خود را برای مزاحمان باز می‌گذارید؟

ویروس چه آسیبی می‌تواند به رایانه شما وارد کند؟

در صورتی که رایانه شما توسط ویروس مورد حمله قرار گیرد، می‌تواند به روش‌های زیر بر رایانه شما تأثیر بگذارد:

  • کم شدن سرعت کامپیوتر
  • آسیب رساندن یا حذف فایل‌ها
  • فرمت مکرر هارد دیسک
  • خرابی‌های مکرر کامپیوتر
  • از دست رفتن داده‌ها
  • دسترسی به اطلاعات محرمانه و بانکی شما

مزایای لایسنس نود 32

خرید لایسنس eset internet security مانند پرتویی از نور درخشان در دنیای پر از ویروس‌های تاریک است. تعداد مزایایی که نود 32 ارائه می‌دهد بی شمار است. برخی از برجسته ترین مزیت‌ها عبارتند از:

محافظت در برابر ویروس‌ها و انتقال آنها

با خرید لایسنس nod32 فعال، آنتی ویروس عمدتاً یک عملکرد پیشگیرانه را انجام می‌دهد. نود 32 فعال هر ویروس احتمالی را شناسایی می‌کند و سپس برای حذف آن کار می‌کند. به خاطر داشته باشید که همه این کارها بیشتر قبل از اینکه ویروس به سیستم آسیب برساند انجام می‌شود. این بدان معناست آنتی ویروس eset internet security ممکن است بدون اطلاع شما در یک روز با بسیاری از ویروس‌ها مبارزه کند.

اگر ویروسی به سیستم شما حمله کرده باشد، می‌توانید آن را به دوستان، خانواده و شبکه‌های خود منتقل کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید از سیستم خود و همچنین آشنایانتان محافظت کنید، به خرید لایسنس eset فکر کنید.

با خرید لایسنس قانونی نود 32، هرگونه هرزنامه و تبلیغات را مسدود کنید

اگر یک بررسی سریع در مورد نحوه ورود ویروس‌ها به سیستم‌های رایانه‌ای انجام دهید، از نسبت ویروس‌هایی که از تبلیغات پاپ آپ و وب سایت‌ها برای ورود به رایانه‌ها استفاده می‌کنند شگفت زده خواهید شد. تبلیغات پاپ‌آپ و وب‌سایت‌های هرزنامه یکی از پرمصرف‌ترین دروازه‌هایی هستند که ویروس‌ها برای آلوده کردن رایانه شما و سپس آسیب رساندن به فایل‌های شما استفاده می‌کنند.

نسخه به روز شده آنتی ویروس eset internet security با مسدود کردن دسترسی مستقیم آنها به شبکه رایانه‌تان، علیه این تبلیغات و وب‌سایت‌های حاوی ویروس مخرب کار می‌کند.

با خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی برابر هکرها و سارقان اطلاعات محافظت خواهید شد

هکرها معمولاً از یک بدافزار یا برنامه ویروس برای دسترسی به رایانه قربانی خود استفاده می‌کنند. آنها بدافزار را بدون اطلاع قربانی در رایانه نصب می‌کنند. هکرها این کار را با ارسال ایمیل‌های مخرب به قربانیان انجام می‌دهند. سپس هکر می‌تواند به راحتی فایل‌ها و برنامه‌های مورد نظر خود را هک کند.

پس از آن، آنها می‌توانند طبق میل خود از داده‌های قربانی استفاده کنند. آنها می‌توانند آن را حذف کنند یا به آن آسیب برسانند و بعداً برای باج گیری آن را بدزدند. نرم افزارهای ضد بدافزار مانند نود 32 یا یک قفل ضد هک قرار می‌دهند، یا اسکن‌های منظمی ‌برای تشخیص وجود هر گونه هکر یا برنامه‌های مبتنی بر هک در شبکه کامپیوتری انجام می‌دهند. بنابراین، خرید لایسنس قانونی نود 32 محافظت کامل در برابر هکرها را برای شما فراهم می‌کند.

خرید لایسنس nod32 محافظت در برابر دستگاه‌های قابل جابجایی را تضمین می‌کند

به تعداد دفعاتی فکر کنید که با استفاده از دستگاه‌های قابل جابجایی مانند USB، داده‌ها را به و از رایانه خود منتقل کرده‌اید. هزاران بار، درست است؟ ممکن است پس از اتصال USB یکی از دوستانتان از کند شدن سرعت رایانه یا خرابی رایانه رنج برده باشید. تا به حال فکر کرده اید که چرا این اتفاق افتاد؟ این اتفاق به این دلیل است که USB یا دستگاه قابل جابجایی به عنوان یک دستگاه انتقال ویروس عمل می‌کرد.

بنابراین، آیا باید استفاده از دستگاه‌های قابل جابجایی را متوقف کنید زیرا هرگز نمی‌دانید کدام USB ممکن است حاوی ویروس باشد؟ نه! فقط یک لایسنس نود 32 بخرید که تمام دستگاه‌های قابل جابجایی را برای هر گونه ویروس بالقوه اسکن می‌کند تا مطمئن شود که هیچ ویروسی منتقل نشده است.

ویژگیهای آنتی ویروس نود 32

خرید لایسنس nod32 موجب محافظت از داده‌ها و فایل‌های شما می‌شود

نرم افزار آنتی ویروس nod32 تمام فایل‌هایی که وارد سیستم شما می‌شود را زیر نظر دارد. همه فایل‌ها تحت اسکن قرار می‌گیرند تا هر گونه ویژگی یا مخرب بودن بررسی شود. ویروس‌ها می‌توانند به راحتی از طریق فایل‌های آلوده به شبکه شما منتقل شوند و این به نوبه خود می‌تواند به طور بالقوه به شما آسیب برساند.

با خرید لایسنس کی نود 32 اطمینان حاصل می‌کنید که داده‌ها و فایل‌های شما به اندازه کافی محافظت می‌شوند.

یک حمله ویروس می‌تواند به همان اندازه آسیب وارد کند که شما را مجبور به خرید یک رایانه جدید کند زیرا رایانه قدیمی‌شما به صورت غیر قابل تعمیر آسیب دیده است. نداشتن مکانیزم محافظتی برای سیستم کامپیوتری شما مانند دعوت کردن ویروس‌ها به کامپیوتر شما با در اختیار گذاشتن ورودی واضح و قابل دسترسی است. برای جلوگیری از این اتفاق، در اسرع وقت خرید لایسنس nod32 را در برنامه خود بگنجانید.