قابلیت های نسخه اصلی نود 32 برای سیستم و موبایل

۵ مهر ۱۴۰۱
مزایای نسخه اصلی نود 32

نسخه اصلی نود 32 و افزایش سرعت سیستم

همیشه ذهن کاربران رایانه و گوشی همراه با این سوال که آیا با نصب آنتی ویروس در کار کردن سیستم اخلال وارد می‌شود یا نه مشغول بوده است. در این مقاله سعی کرده‌ایم این سوال را با برشماری تعدادی از مزایای خرید لایسنس nod32 پاسخ دهیم.توجه نمایید که با توجه به کرک بودن نسخه های ویندوز 99 % از ما ایرانیان ، معمولا مجبور به نصب نرم افزار های امنیتی و حتی کاربردی کرک شده هستیم که معمولا نیازی به بروز رسانی نداشته و با ویندوز غیر اورجینال نیز مشکلی نداشته باشد.

به همین دلیل پس از نصب نسخه غیر اصل آنتی ویروس بر روی سیستم ، دچار افت سرعت محسوس و هنگ های مکرر میگردیم. اما به شما اطمینان میدهیم با مطالعه این مقاله و تهیه لایسنس اصلی محصولات eset میتوانید با نصب نسخه اصلی نود 32 بر روی سیستم عامل خود افزایش سرعت کامپیوتر پس از نصب نسخه اورجینال آنتی ویروس ایست را تجربه کنید.

با خرید لایسنس نود 32 رایگان سرعت سیستم خود را افزایش دهید

به دو کامپیوتر در کنار هم فکر کنید. یکی از عواقب حمله ویروس مانند سرعت پردازش کم و خرابی‌های مکرر رنج می‌برد. دیگری مجهز به لایسنس nod32 به روز شده است. کدام یک از این دو سیتم سرعت بیشتری خواهند داشت؟

سیستمی که نسخه قانونی نود 32 بر روی آن نصب است. سرعت بالاتر بعد از نصب آنتی ویروس nod32 به این دلیل است که کامپیوتر هیچ مشکلی ندارد، زیرا با خرید لایسنس نود 32 فعال ویروس را قبل از اینکه بتواند آسیب واقعی ایجاد کند متوقف کرده‌اید. از سویی دیگر با خرید لایسنس آنتی ویروس eset (nod32) فایل‌های بدون استفاده را از منابع ناشناس حذف کنید تا فضای دیسک آزاد شود و در نتیجه سرعت رایانه شخصی یا گوشی هوشمند شما افزایش یابد.

نسخه اصلی نود 32 برای ویندوز

محافظت از فایروال در برابر جاسوس افزارها با نصب نسخه اصلی نود 32

هکرها همیشه به دنبال راهی هستند تا از طریق ارتباط اینترنتی به سیستم شما نفوذ کنند. یکی از راه‌های ورود آنها استفاده از پورت‌های شبکه‌ای باز است. فایروال همه ترافیک اینترنتی شما را که در طول پورت‌های شبکه‌ای وجود دارند کنترل می‌کند. این نرم افزار همچون یک نگهبان ورودی عمل می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا تصمیم بگیرد کدام برنامه و اطلاعات را دریافت یا ارسال کند.

هنگامی ‌که یک فایروال با خرید لایسنس آپدیت نود 32 همراه می‌شود، هر فایل یا داده‌ای که از رایانه یا گوشی هوشمند از طریق اینترنت به شبکه دیگری ارسال یا منتقل می‌شود، دو بار بررسی خواهد شد. همین امر در مورد فایل‌ها و داده‌های ورودی از یک شبکه خارجی نیز صدق می‌کند.

محافظت سیستم در مقابل حملات فیشینگ با خرید آپدیت آنلاین نود 32

فیشینگ نوعی حمله مهندسی خرابکارانه است که عموماً از طریق ایمیل و ورود به سیستم با هدف سرقت، تخریب و آسیب اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری افراد انجام می‌شود. حمله فیشینگ زمانی رخ می‌دهد که مهاجمان به طور خاص اطلاعات کارت اعتباری، اعتبار ورود یا هر اطلاعات و داده شخصی را هدف قرار دهند. ممکن است ناخواسته یک وب‌سایت یا ایمیل مخرب را باز ‌کنید و قربانی یک حمله فیشینگ شوید.

به احتمال زیاد پس از چنین حمله‌ای زیان مالی یا آسیب به حریم شخصی متوجه شما خواهد شد. محافظت دو طرفه فایروال با خرید آپدیت نود 32 سیستم عامل شما را قادر می‌سازد هر گونه ایمیل یا فایلی را که می‌تواند به شما آسیب برساند، مسدود و حذف ‌کند.این آپدیت فقط بر روی نسخه اصلی نود 32 فعال میگردد.

مقابله با فیشینگ با نسخه اصلی نود 32

محدود کردن وب‌سایت‌های غیرمجاز با خرید لایسنس نود 32 برای ویندوز یا موبایل

به منظور افزایش حفاظت از وب، با خرید لایسنس دائمی نود 32 دسترسی وب سایت‌ها را به سیستم عامل رایانه یا گوشی هوشمند خود را محدود کنید. دسترسی به وب‌سایت‌های غیرمجاز می‌تواند سیستم رایانه شما را در معرض چندین تهدید سایبری، از جمله هکرها، نرم‌افزارهای جاسوسی، باج‌گیرها و غیره قرار دهد. فعل خرید لایسنس نود 32 برای کامپیوتر یا خرید لایسنس eset برای موبایل امکان فعالیت‌ شما را در شبکه‌های غیرمجاز محدود می‌کند. این کار برای اطمینان از دسترسی شما به وب سایت‌های ایمن و بی ضرر برای سیستم رایانه شما انجام می‌شود.

مراقبت از بچه‌ها با خرید لایسنس eset internet security

امروزه یکی از بزرگترین سردردها برای والدین دسترسی نامحدود فرزندان آنها به اینترنت است. طبیعتاٌ والدین همیشه نمی‌توانند مراقب کارهایی که فرزندانشان در اینترنت و رایانه انجام می‌دهند باشند. همچنین آنها نمی‌توانند به فرزندان خود همه چیز در مورد وب را آموزش دهند.با نصب نسخه اصلی نود 32 و خرید لایسنس eset internet security می‌تواند راه حلی برای چنین والدین نگرانی باشد.

با خرید لایسنس eset internet security همه ابزار نظارتی لازم را که از طریق آن می‌توانید فعالیت‌های فرزندان خود را به شیوه ای ایمن و کارآمد بررسی کنید، در اختیار داشته باشید. طبق آخرین تحقیقات ESET برجسته ترین آنتی ویروسی است که کنترل را با ارائه گزارش‌های کامل از فعالیت‌های کودکان و نوجوانان ممکن ساخته است.

نرم افزار حفاظت از کودکان در فضای مجازی

با خرید لایسنس nod32 زبان فارسی از رمز عبور خود محافظت ‌کنید

شما با یک رمز عبور از داده‌ها و حساب‌های ارزشمند خود محافظت می‌کنید و سپس فکر می‌کنید که داده‌ها و حساب‌های شما محافظت می‌شوند. اما اگر شخصی رمزهای عبور شما را با استفاده از ویروس بدزدد چه خواهید کرد؟ سارق رمز عبور می‌تواند بعداً از شما باج گیری کند یا از رمز عبور شما برای دسترسی به اطلاعات حساس استفاده کند. با خرید لایسنس nod32 زبان فارسی یا با خرید لایسنس nod32 زبان اصلی می‌توانید امنیت بسیار بیشتری داشته باشید.

مقرون به صرفه بودن خرید لایسنس nod32 حرفه‌ای و چند کاربره

تقریباٌ همه نسخه های اصلی نود 32 لایسنس کاملا مقرون به صرفه هستند. شرکت‌ تولید کننده آنتی ویروس nod32 با ارائه امکان خرید لایسنس نود 32 یک ماهه، خرید لایسنس نود 32 سه ماهه، خرید لایسنس نود 32 رایگان و یا خرید لایسنس دائمی نود 32 فرآیند خرید آنتی ویروس را کاملاٌ مقرون به صرفه کرده است. همچنین اگر بسته خرید لایسنس نود 32 پرمیوم را در نظر بگیرید، مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که هزینه‌ پرداختی در مقابل خدمات متنوعی که آنها ارائه می‌دهند بسیار ناچیز است.

باید این نکته را در نظر بگیرید که یک حمله ویروس می‌تواند به اندازه‌ای آسیب وارد کند که شما را مجبور به خرید یک رایانه جدید کند، زیرا رایانه قدیمی‌شما به صورت غیر قابل تعمیر آسیب دیده است.

همچنین در نظر داشته باشید برای مصارف خانگی یا شرکتی بیشتر از یک کاربر خرید لایسنس چند کاربره از ۱ الی 10 کاربر به صورت پلکانی شامل تخفیف بیشتری شوند.تمامی لایسنس های خریداری شده فقط و فقط بر روی نسخه اصلی نود 32 که از سایت رسمی این شرکت به آدرس eset.com دانلود شده اند ، فعال میگردند.

علاوه بر آن، اگر بودجه کمی ‌دارید و نمی‌خواهید برای خرید لایسنس نود 32 پرمیوم، خرید لایسنس نود 32 اسمارت سکوریتی، خرید لایسنس نود 32 تک کاربره و یا خرید لایسنس چند کاربره نود 32 پول خرج کنید، می‌توانید آنتی ویروس رایگان nod32 را دریافت کرده و به مدت یک ماه از نسخه رایگان نود 32 با امکانات محدود استفاده نمایید.

آیا می‌خواهید به میل خودتان و با دستان خود به سیستم‌تان آسیب برسانید؟ اگر نه، پس در اسرع وقت خرید لایسنس nod32 را در برنامه خود بگنجانید تا بتوانید بدون ترس دائمی‌از قربانی شدن در معرض حمله ویروس، از رایانه خود استفاده کنید.

جهت آموزش تشخیص لایسنس اصلی نود 32 این مقاله را مطالعه نمایید.