راه تشخیص لایسنس اصلی nod32 از نسخه های تقلبی

۱۴ آبان ۱۴۰۱
راه تشخیص لایسنس اصلی نود 32

لایسنس اصلی نود 32 را چگونه تشخیص دهیم؟

خرید لایسنس nod32 باید با آگاهی و از یک شرکت معتبر صورت بگیرد؛ چرا که سودجوها همه جا هستند. آیا این واقعیت که کلاهبردارها در همه جای جهان مجازی پراکنده شده ­اند به این معنا است که باید از خیر خرید لایسنس نود 32 بگذریم؟ به هیچ وجه! کلاهبردارها پول تقلبی هم چاپ می­کنند؛ آیا آگاهی از این واقعیت به این معنا است که باید دست از خرید و فروش بکشیم؟

باز هم به هیچ وجه! تنها پادزهر کلاهبرداری، آگاهی است! در واقع زمانی که بدانیم ویژگی­های یک خرید لایسنس eset internet security یا لایسنس نود 32 به تاریخ امروز و اصلی چیست به راحتی لایسنس دروغین و تقلبی را خواهیم شناخت. به همین راحتی! پس با ما همراه باشید تا به ویژگی­های لایسنس اصلی بپردازیم.

راه تشخیص لایسنس اصلی نود 32

لایسنس حقیقتا به چه معنا است؟

بگذارید با معنای حقیقی لایسنس شروع کنیم. وقتی از خرید لایسنس nod32 حرف می­زنیم، منظورمان چیست؟ معنای لایسنس نود 32 چیست؟ اگر بخواهیم از یک تشبیه کمک بگیریم باید بگوییم که لایسنس نود 32 مثل قرارداد رهن یک خانه است! شما پولی می­پردازید و در مقابل آن حق استفاده انحصاری از یک خانه را به دست می­آورید.

خوب اگر به جای خانه، خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 را بگذاریم تا حدود زیادی به معنای لایسنس نزدیک شده ­ایم. البته یک تفاوت بزرگ در این میان هست. خانه تقلبی نداریم! خرید لایسنس نود 32 یعنی دریافت حق انحصاری بهره ­برداری از خدمات آنتی ویروس از سوی شرکت بزرگ ESET است.

چطور نسخه اصلی نود 32 را خریداری کنیم؟

عدد جادویی بیست!

اگر خواهان خرید لایسنس اصلی نود 32 هستید باید بدانید که لایسنس اصلی نود 32 یک ویژگی مهم دارد و آن هم ساختار آن است. طبق قانونی که شرکت ESET وضع کرده است، همه لایسنس­ها باید از بیست کارکتر تشکیل شده باشند. به این معنا که آمیزه­ای از بیست حرف و عدد باشند که پنج تا پنج تا از هم جدا شده باشند. هر گروه پنج تایی نیز با یک خط فاصله از خانواده پنج تایی دیگر جدا شده است.

خرید لایسنس نود 32 فعال نمی شود!

پس از خرید لایسنس اصلی نود 32 راهی وجود دارد که بفهمیم سرمان کلاه رفته است یا خیر؟ شرکت ESET یک راه خیلی ساده و سرراست جلوی پای شما گذاشته است که به سرعت اصل را از غیر آن تشخیص دهید. پس از خرید لایسنس نود 32 بلافاصله به وب سایت https://home.eset.com بروید. یک حساب کاربری در آنجا درست کنید و صد البته این کار را باید با ایمیل خود انجام دهید.

اگر همه این کارها را انجام دادید و در پنل شما چیزی به نام کلید فعال­سازی پدیدار نشد وقت را از دست ندهید! بدانید که فروشنده با فروش لایسنس نود 32 غیر اصل به شما خیانت کرده است! البته می­شود با خرید اکانت نود ۳۲ این مشکل را دور زد! اما کار قانونی همیشه بهترین است! برای همین است که کلماتی مانند : نیکمهر-خرید لایسنس نود 32-آپدیت نود 32-نیک مهر، اعتماد برانگیزند!

پس سریعا لایسنس خریداری شده را به فروشنده آن پس بدهید و پول خود را پس بگیرید. البته اگر می­توانید! خرید از یک فروشگاه معتبر دقیقا به خاطر این دردسرها است که توصیه می­شود! این هشدارها را جدی بگیرید تا پول­تان در این میان به همراه فروشنده ناپدید نشود! این توصیه بر هر دو خرید خانگی و سازمانی به یکسان صدق می­کند.

کلاهبردار به همان راحتی که از اعتماد یک کابر خانگی بهره ­برداری نادرستی می­کند از یک کاربر سازمانی هم به همان راحتی سوء استفاده می­کند. به همین دلایل است که در جهان واقعی تجارت، اخلاق­گرایی یک بلوف نیست بلکه کوتاه­ترین راه برای رسیدن به سود مشروع و پایدار است.

نحوه تشخیص لایسنس اصلی نود 32

تمدید پذیری : امتیاز منحصر به فرد لایسنس اصلی نود 32 !

یک راه دیگر برای تشخیص لایسنس اصلی از غیرمجاز تمدید پذیری آن است. وقتی روند خرید لایسنس اصلی نود 32 به شکلی قانونی صورت بگیرد همیشه امکان تمدید یا Purchase Type وجود دارد. چگونه؟ به این شکل که لایسنس قانونی ثبت شده که از طریق سایت معتبر خرید لایسنس نود 32 و توزیع کننده­های قانونی و رسمی شرکت به فروش رسیده باشد، همیشه قابلیت تمدید دارد. به این معنا که در بازه معینی پیش از سررسید لایسنس می توان از طریق شرکت یا نمایندگی­ها، آن را تمدید کرد.

تمدید پذیری یا Purchase Type دقیقا چیست؟

تمدیدپذیری به این مفهوم است که خرید لایسنس نود 32 برای کامپیوتر یا موبایل شما در پایگاه داده ­های شرکت ثبت شده است. وقتی خرید شما از راه قانونی صورت گرفته باشد همیشه امکان دیدن و مشاهده یا به اصطلاح استعلام آن را دارا هستید. این ویژگی به شما یک امتیاز حقوقی هم می­دهد. شما هر شکایتی داشته باشید با اتکا به همین لایسنس ثبت شده قابلیت پیگیری پیدا می­کند. فرقی هم نمی­کند! پیگیری می­تواند از طریق خود شرکت یا توزیع کننده­ های رسمی و قانونی آن دنبال شود.

کاملا بدیهی است که لایسنس جعلی یا به اصطلاح غیر مجاز فاقد این ویژگی است. یعنی شما نمی­توانید آن را تمدید کنید و طبعا امکان پیگیری و شکایت هم پیدا نمی­کنید. از آنجا که فروشندگان این قبیل لایسنس­ها در کشورهای گوناگونی پراکنده شده ­اند، پیگیری­های شما به جایی نمی­رسد. تازه زمانی که روند بروزرسانی هم به پایان برسد یعنی از کار بیفتد ممکن است که شما را به بهره ­برداری غیرقانونی متهم کنند. تا این حد!! این واقعیت تلخ باز اهمیت هشدارهای قبلی و خرید لایسنس اصلی نود 32 را برجسته­ تر می­کند. در واقع هر چه از اهمیت آن بگوییم باز کم گفته­ ایم!

نحوه تشخیص لایسنس اصلی nod32 از نسخه فیک

نصب کنید و باز هم نصب کنید!

با خرید لایسنس nod32 قانونی شما با هر بار تعویض ویندوز رایانه ­تان، باز هم می­توانید پس از نصب دوباره نرم­ افزار ایست، آن را با همان لایسنس فعال کنید. اگر این کار را هزاران بار هم تکرار کنید باز هم لایسنس شما فعال می­ماند. البته به شرطی که بازه بهره ­برداری از آن به پایان نرسیده باشد. مثلا اگر خرید شما با وعده فروش لایسنس نود 32 2026 صورت گرفته باشد، تا پیش از پایان مهلت ذکر شده تا هر دفعه که عشقتان بکشد، می­توانید این کار را تکرار کنید.

البته همان یک بار کافی است! کدام آدم عاقلی برای امتحان اصلی بودن لایسنس آنتی ویروس، ویندوز عوض می­کند؟! شما برای اطمینان از اصل بودن لایسنس کافی است که از اعتبار فروشنده آن مطمئن شوید. نمایندگی با فروش لایسنس اصلی نود 32 های فعال، در واقع اعتماد شما را می­خرد. فروشنده قانونی به شما لایسنسی می­فروشد که تاریخ آن با روز و زمان فعال­سازی تطابق تام دارد. مدت زمان بهره­ برداری آن هم بر اساس تقویم رایج میلادی محاسبه می­شود.

خرید لایسنس nod32 غیر مجاز و دردسرهایش

بر اساس آنچه که گفته شد، خرید لایسنس nod32 غیر مجاز هیچکدام از این ویژگی­ها را ندارد. یعنی با تعویض ویندوز، لایسنس شما توانایی فعال­سازی آنتی ویروس را ندارد. پس ناچارید دوباره با فروشنده غیر مجاز تماس بگیرید و باز هم رمز عبور و نام کاربری را درخواست بکنید. اگر فروشنده خیلی کلاهبردار باشد که کلاه­تان پس معرکه است. چون به سادگی خواهد گفت که فقط یک بار امکان فعال­سازی دارید.

حتی ممکن است که تحریم­ها را بهانه کند! به هر حال راهی پیدا می­کند که به همراه پول پرداختی­تان ناپدید شود! پس باز هم مصرانه تکرار می­کنیم که بهترین راه برای در امان ماندن از این نوع ویروس­های انسانی، خرید لایسنس اصلی نود 32 به صورتی قانونی است. خطر فروش لایسنس نود 32 هک شده همیشه در کمین شما است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قابلیت های نسخه اصلی نود 32 این مقاله را مطالعه نمایید.